logo: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu

Baner Jednostki Oświatowej Samorządu Województwa Dolnosląskiego

dolnyslask 25lat

 Facebook Biblioteki  Twitter Biblioteki  instagram Biblioteki  Odnośnik do Anchor. Podcasty z recenzjami książek  youtube Biblioteki

logo: WikiEduLinki

 logo WEBowa

 logo: IBUK libra

logo: Polona

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych z terenu Dolnego Śląska do udziału w eliminacjach do „Cybertron Dolny Śląsk 2023”.

Plakat Cybertron A3.pdf 2023 PL

Celem eliminacji jest wyłonienie najlepszych uczniów, którzy następnie wezmą udział w wielkim finale Cybertron Dolny Śląsk 2023, który odbędzie się na Politechnice Wrocławskiej we wrześniu br.

Cybertron to zespołowa grywalizacja informatyczna sprawdzająca umiejętności informatyczne i zdolności kreatywnego rozwiązywania problemów z zakresu cyberbezpieczeństwa i infrastruktury krytycznej. 

W załączeniu przesyłamy list Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Pana Marcina Krzyżanowskiego - kliknij w grafikę lub zobacz plik w formacie pdf.

Cybertron pismo 1Cybertron pismo 2

 

 

Więcej informacji na stronie:  https://cybertron.edu.pl/

Współpracujemy:           

 

 

                 logo: Academica   logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich  logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Odnośnik do Nukat

 

 

 

Kontakt

Centrala:
symbol słuchawkaB
71 377 28 01
Czytelnia:
symbol słuchawkaB
71 377 28 04
Wypożyczalnia:
symbol słuchawkaB
71 377 28 03

Dolnośląskie biblioteki pedagogiczne

Biuletyn Informacji Publicznej

epuap logo