Logo biblioteki w Wałbrzychu

Baner Jednostki Oświatowej Samoreządu Województwa Dolnosląskiego

 facebook50 3 BIP6

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

                logo: IBUK libra

 

               logo: Polona

  • Zdlęcie biblioteki

  • Zdjęcie biblioteki w budynku

  • Zdjęcie w budynku

Uwaga

W styczniu 2022 wałbrzyska Filia DBP zaprasza:

poniedziałek i czwartek 10.00-15.00, wtorek, środa i piątek 10.00-17.00.

Prosimy o kontakt telefoniczny (74 842 33 83) lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) przed planowaną wizytą.

Komunikat epidemiczny

koronawirusWałbrzyska Filia DBP zaprasza  od poniedziałku do piątku, po telefonicznym uzgodnieniu terminu przybycia (data, godzina). Zbiory do wypożyczenia prosimy zamawiać drogą elektroniczną wykorzystując własne urządzenia. Od osoby wchodzącej do budynku wymaga się, aby usta i nos były zasłonięte, konieczna jest dezynfekcja rąk. Należy wypełnić ankietę oceny ryzyka zakażenia SARS-COV-2. Zaleca się, aby każdy posiadał własne przybory piśmiennicze. Obsługa prowadzona jest w reżimie sanitarnym.

Patroni Roku 2022

Patroni Roku 2022Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wybrał Patronów Roku 2022. Zostali nimi: Maria Konopnicka, Maria Grzegorzewska, Wanda Rutkiewicz, Józef Mackiewicz i Józef Wybicki. Sejm przyjął także uchwałę ustanawiającą rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego.

Kartka z kalendarza

kartka z kalendarzaZapraszamy wszystkich zainteresowanych do przejrzenia kalndarium i zapoznania się z ważnymi wydarzeniami, datami, świętami, które przypadają w styczniu 2022 roku.

Zobacz więcej

Ilustracje do tekstu "Balladyny"

wystawa Balladyna 2021Zapraszamy zainteresowanych do obejrzenia wystawy ilustracji do tekstu "Balladyny" Juliusza Słowackiego, które wykonali uczniowie z klasy VII a oraz klasy VII b pod kierunkiem Pani mgr Iwony Bryl-Pasek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Wałbrzychu.

Zobacz

Dzień Domeny Publicznej

2022 01 01 domena publiczna

Od 01.01.2022 roku do domeny przejdą dzieła osób zmarłych w 1950 roku.

Zobacz przygotowane z tej okazji materiały


© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu