Logo biblioteki w Wałbrzychu

Baner Jednostki Oświatowej Samoreządu Województwa Dolnosląskiego

 facebook50 3 BIP6

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

                logo: IBUK libra

 

               logo: Polona

  • Zdlęcie biblioteki

  • Zdjęcie biblioteki w budynku

  • Zdjęcie w budynku

Uwaga Czytelnicy

W październiku wałbrzyska Filia DBP zaprasza:

poniedziałek i piątek  od 10.00 do 14.00, środa od 11.00 do 15.00, wtorek i czwartek od 11.00 do 16.00.

Prosimy o kontakt telefoniczny (74 842 33 83) lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) przed planowaną wizytą.

 

 

Szkolenie dla nauczycieli

ogłoszenie - szkolenie w FiliiWałbrzyska Filia DBP zaprasza nauczycieli bibliotekarzy i zainteresowanych tematem nauczycieli na szkolenie: BIBLIOTERAPIA I DEPRESJA W PRZESTRZENI SZKOLNEJ, które odbędzie się w Czytelni wałbrzyskiej Filii dnia 18.10.2021  w godz. 14.00 - 15.30. Celem szkolenia jest m.in. dzielenie się dobrymi praktykami, możliwość poznania oraz wykorzystania rozwiązań biblioterapeutycznych. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zapisy na szkolenie drogą telefoniczną lub mailową (do 15.10.2021).

 

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Webinaria DBPZ okazji obchodzonego w październiku Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych serdecznie zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy na nieodpłatne webinaria przygotowane przez  Dolnośląską Bibliotekę Pedagogiczną we Wrocławiu.

Zobacz tematy wykładów

Biblioterapia w przestrzeni szkolnej

BIBLIOTERAPIA wykaz tematyczny książek ze zbiorów FiliiZachęcamy naszych Czytelników do skorzystania z wybranych tytułów książek ujętych  w przygotowanym wykazie tematycznym  (w wyborze) do hasła:

Biblioterapia w przestrzeni szkolnej.

Zobacz

 

Depresja w przestrzeni szkolnej

wykaz tematyczny książek DEPRESJAZapraszamy naszych Czytelników do zapoznania się z przygotowanym wykazem tematycznym "Depresja w przestrzeni szkolnej", w którym prezezntujemy wybrane tytuły z naszych zbiorów.

Więcej informacji

 

Biblioteki szkolne

materiały biblioteki

Jednym z obszarów wspomagania szkół i placówek oświatowych jest organizowanie oraz prowadzenie wspomagania bibliotek szkolnych. Wspomaganie obejmuje m.in.  prowadzenie działalności informacyjnej i bibliograficznej,  inspirowanie i promowanie edukacji czytelniczej i medialnej. Proponujemy materiały informacyjne i edukacyjne z zakresu obszarów wspomagania przygotowane przez nauczycieli bibliotekarzy z DBP we Wrocławiu.  Zobacz


© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu