Logo biblioteki w Wałbrzychu

Baner Jednostki Oświatowej Samoreządu Województwa Dolnosląskiego

 facebook50 3 BIP6

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

                logo: IBUK libra

 

               logo: Polona

  • Slajd1.jpg
  • Slajd2.jpg
  • Slajd3.jpg

Oferta pracy dla nauczyciela bibliotekarza

Ogłoszenie o naborze na stanowisko nauczyciela bibliotekarza. Zobacz

BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA w Wałbrzychu - to już siedemdziesiąt lat

biblioteka pedagogiczna ma 70 latZainteresowanych poznaniem historii wałbrzyskiej BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNEJ na przestrzeni siedemdziesięciu lat istnienia w mieście  zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym materiałem.

Zobacz

 

 

Wykaz nowości zakupionych w ramach NPRCz

 NPRCz - wykaz Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowościami w naszych zbiorach do zapoznania się z przygotowanym wykazem książek zakupionych ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Zobacz

"Czytamy z Sercem" - akcja edukacyjna

  czytamy z sercem - akcja edukacyjna"Czytamy z Sercem" to akcja edukacyjna skierowana do szkół, bibliotek i innych placówek oświatowych. Trwa od 29.09.23 do 05.10.23, a główny cel to promowanie cztelnictwa i zgłębianie wiedzy na temat serca. Z tej okazji przygotowany został wykaz książek dostępnych w zbiorach wałbrzyskiej Filii, które w tytule mają słowo "Serce".

Zobacz

 

 

 

XVII Konferencja SCM - 26.10.2023

konferencja SCM 2023 Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych DBP we Wrocławiu zaprasza na  XVII Konferencję z cyklu Szkolne Centrum Multimedialne pt. "Biblioteka, wiedza, informacja – kluczem do rozwijania kompetencji przyszłości", która umożliwi m.in. zdobycie  inspiracji do rozwoju własnych kompetencji, wymianę doświadczeń z innymi pasjonatami wiedzy i informacji.

Zobacz więcej

 

Konferencja: "Technologia w edukacji" - 29.11.2023

konferencja XI 2023W imieniu organizatorów dnia 29.11.2023 zapraszamy na spotkanie z TIK-iem, czyli na konferencję, która stanowi doskonałą platformę spotkań dla specjalistów, pedagogów, naukowców oraz entuzjastów edukacji, pragnących dzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą i innowacyjnymi podejściami do wykorzystania technologii w procesie nauki i nauczania.

Zobacz

Kartka z kalendarza - październik

kartka z kalendarza na październik 2023Zapraszamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi związanymi z kalendarium wydarzeń na  miesiąc październik.  Celem jest wsparcie użytkowników w poszerzaniu wiedzy, ułatwienie samodzielnej pracy. Materiał  przygotowali pracownicy DBP.     

Zobacz

 


© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu