logo: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu

Baner Jednostki Oświatowej Samorządu Województwa Dolnosląskiego

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

                logo: IBUK libra

 

               logo: Polona

Bohater z bajki - konkurs

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich miłośników bajek do wzięcia udziału w naszym konkursie "Bohater z bajki". Konkurs ma na celu zachęcenie do kreatywności i wyobraźni, rozwijania umiejętności artystycznych a także uhonorowanie postaci, które są szczególnie bliskie naszym sercom.  Konkurs polega na stworzeniu oryginalnej pracy, przedstawiającej bohatera z ulubionej bajki w dowolnej technice plastycznej (płaskiej).

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, aby wcielić się w rolę waszego ulubionego bohatera z bajki, to jest to właśnie dla was idealna okazja. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją pasją i talentem.  Twórz, eksperymentuj i wykorzystaj swoją wyobraźnię, aby stworzyć coś wyjątkowego i niezapomnianego.

Zwycięskie i wyróżnione prace stanowić będą ekspozycję na Oddziale Pediatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu.

Plakat konkursu Bohater z bajkiZaproszenie do konkursu Bohater z bajki

 

Prace konkursowe proszę dostarczyć osobiście lub przesłać na adres: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu ul. S. Worcella 25-27, 50-448 Wrocław w terminie zgodnym z § 4 – ważna jest data nadania przesyłki.

 

Facebook BibliotekiTwitter Bibliotekiinstagram BibliotekiOdnośnik do Anchor. Podcasty z recenzjami książekyoutube Biblioteki

Współpracujemy:           

 

 

                 logo: Academica   logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich  logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Odnośnik do Nukat

 

 

 

© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu