logo: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu

Baner Jednostki Oświatowej Samorządu Województwa Dolnosląskiego

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

                logo: IBUK libra

 

               logo: Polona

Spotkanie autorskie z Anną Gibasiewicz

 
plakat wrzesien 2023 spotkanie autorskieSpotkanie autorskie z bajkopisarką Anną Gibasiewicz, dedykowane najmłodszym czytelnikom. Podczas spotkania autorka opowie o swojej najnowszej książce dla dzieci „Merwina ze Srebrnej Góry”. 
 
Szczegóły spotkania:
 Dla uczniów klas 1-3
Data: 25 września 2023r.
Godzina: 12.30
Miejsce: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu ul. Worcella 25-27
 
 Dla uczniów klas 4
Data: 2 października 2023r.
Godzina: 12.30
Miejsce: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu ul. Worcella 25-27
 
„Merwina ze Srebrnej Góry” to trzecia baśń Anny Gibasiewicz, napisana w klasycznym stylu, przypominającym mistrzowskie baśnie H. Ch. Andersena. To opowieść o wielkiej miłości brata i siostry, o wzajemnym oddaniu, zwątpieniu, o przezwyciężeniu największych trudności życiowych i szukaniu rozwiązania, które czasami przychodzi zupełnie niespodziewanie i nie stąd, skąd byśmy się spodziewali. To także opowieść o Ewresie, Jowenie, Tabicie i Orwidzie i wielu innych bohaterach. Przygody, których doświadczają z pewnością spodobają się nie tylko najmłodszym, ale też i starszym czytelnikom.
 Podczas spotkania Anna Gibasiewicz zabierze dzieci w podróż po świecie swoich bohaterów, opowie o procesie tworzenia książki, a także odpowie na pytania dzieci.
 
Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują zapisy:
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 71 3772826

Facebook BibliotekiTwitter Bibliotekiinstagram BibliotekiOdnośnik do Anchor. Podcasty z recenzjami książekyoutube Biblioteki

Współpracujemy:           

 

 

                 logo: Academica   logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich  logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Odnośnik do Nukat

 

 

 

© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu