logo: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu

Baner Jednostki Oświatowej Samorządu Województwa Dolnosląskiego

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

                logo: IBUK libra

 

               logo: Polona

Canva - graficzne rewolucje od podstaw

Serwis Canva zapewnia:
- Projektuj wszystko. Publikuj wszędzie. Korzystaj z funkcji „przeciągnij i i upuść” oraz profesjonalnych układów w serwisie Canva, aby regularnie projektować oszałamiające grafiki.
- Otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia niesamowitych projektów: darmowe grafiki, szablony, ikony i kształty, czcionki.

Aplikacja Canva pozwala w prosty sposób tworzyć zachwycające projekty! Przygotuj grafikę ze zdjęciami i filmami — nawet jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu.
Dzięki aplikacji Canva opracujesz dowolny projekt graficzny, na przykład historię do serwisu Instagram, logo czy zaproszenie na imprezę urodzinową. Możesz z niej korzystać zarówno na telefonie, jak i komputerze, co ułatwia powrót do projektu o każdej porze, w dowolnym miejscu.

(źródło opisu)

Cel szkolenia: nabycie umiejętności tworzenia multimedialnych materiałów o charakterze edukacyjnym i informacyjnym.

Omawiane treści
Podczas szkolenia uczestnicy poznają różnego rodzaju funkcje i możliwości tworzenia multimedialnych materiałów informacyjnych, promocyjnych czy edukacyjnych w programie Canva. Głównym zadaniem jest utworzenie multimedialnego projektu na podstawie wybranego szablonu (np. prezentacji, plakatu, grafiki do mediów społecznościowych). Uczestnicy zarejestrują się w serwisie canva.com i utworzą multimedialny projekt. 

Formy pracy:
- online
: wykład z prezentacją, ćwiczenia interaktywne, dyskusja na czacie, wykorzystanie narzędzi platformy do pracy zdalnej, praca na własnych kontach w canva.com
Czas szkolenia online: 2godz. 
- stacjonarna: warsztat przy komputerach
Czas zajęć: 3 godz.

Wymagania: założenie konta na https://www.canva.com/pl_pl/

 

Kontakt: Beata Malentowicz
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 71 3772819
 

Facebook BibliotekiTwitter Bibliotekiinstagram BibliotekiOdnośnik do Anchor. Podcasty z recenzjami książekyoutube Biblioteki

Współpracujemy:           

 

 

                 logo: Academica   logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich  logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Odnośnik do Nukat

 

© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu