logo Dolnosląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu Baner Jednostki Oświatowej Samorządu Województwa Dolnosląskiego

{slider Ogłoszenie}

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE
W DOLNOŚLASKIEJ BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ WE WROCŁAWIU

Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu 50-448, ul. S. Worcella 25-27, ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze specjalista ds. administracyjnych .

Adres jednostki:

Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu
ul. S. Worcella 25-27
50-448 Wrocław
tel./fax 071 377 28 08

Określenie stanowiska pracy:
Specjalista ds. administracyjnych

Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę

Wymiar etatu:
Pełny etat

Miejsce wykonywania pracy :

Wrocław ul. S. Worcella 25-27
W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia aplikacji wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych
w rozumieniu przepisów ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych był wyższy niż 6%

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy :

N i e z b ę d n e
  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Minimum 5-letni staż pracy.
  3. Umiejętność posługiwania się urządzeniami i techniką biurową (komputer, fax, kserokopiarka, poczta elektroniczna).
  4. Znajomość programów Word, Excel, Wolters Kluwer- wyposażenie.
  5. Znajomość zasad ewidencjonowania korespondencji wpływającej i wychodzącej w oparciu o przepisy kancelaryjne obowiązujące w jednostkach budżetowych.
  6. Znajomość Ustawy o podatku od towarów i usług VAT oraz przepisów dotyczących wydatków Strukturalnych.
  7. Znajomość przepisów wynikających z ustawy o finansach publicznych, rachunkowości.
  8. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
  9. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  10. Obywatelstwo polskie.
D o d a t k o w e :
  1. Zdolność organizowania pracy własnej z zachowaniem wyznaczonych terminów.
  2. Łatwość komunikowania się, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, systematyczność, samodzielność.
Podstawowy zakres obowiązków:
  1. Prowadzenie ksiąg inwentarzowych w programie Wolters Kluwer.
  2. Prowadzenie ewidencji wydatków strukturalnych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów w sprawie szczegółowej klasyfikacji wydatków strukturalnych.
  3. Przygotowanie dokumentacji związanej z przyjęciem, przekazaniem i likwidacją środków trwałych.
  4. Sporządzanie sprawozdania oświatowego SIO.
  5. Zarządzanie sprawozdawczością statystyczną w ramach portalu sprawozdawczego GUS.
  6. Wykonywanie czynności kancelaryjnych w tym:
- przygotowanie informacji do umieszczenia w BIP.
- redagowanie pism zleconych przez Dyrektora.
- rejestracja spraw w spisach spraw
- porządkowanie i przekazywanie dokumentacji do archiwum zakładowego

   Warunki pracy na danym stanowisku:
  1. Praca administracyjno-biurowa, przy obsłudze komputera (powyżej 4 godz. dziennie)oraz urządzeń biurowych.
  2. Zadania wykonywane są w siedzibie Biblioteki od poniedziałku do piątku w godz. 730 -1530.
  3. Stanowisko pracy wyposażone jest w meble biurowe dostosowane do wymagań określonych dla stanowisk administracyjno-biurowych.
Wymagane dokumenty i zaświadczenia:
  1. Kwestionariusz osobowy dla kandydata ubiegającego się o zatrudnienie.
  2. List motywacyjny poświadczony własnoręcznym podpisem.
  3. Życiorys(CV).
  4. Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.
  5. Kserokopia ukończenia szkoleń i kursów.
  6. Kserokopia dowodu osobistego lub innego dokumentu poświadczającego tożsamość.
  7. Podpisane oświadczenie o korzystaniu z pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.
  8. Podpisane oświadczenie o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  9. Podpisane oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. z 2016 r. poz.667 ze zm.).
  10. Rekomendacje i opinie mile widziane.
Miejsce i termin składania ofert:
Dokumenty należy składać w sekretariacie Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu, ul. S. Worcella 25-27, w zamkniętej kopercie z napisem ”Nabór na wolne stanowisko urzędnicze specjalista ds. administracyjnych ” lub pocztą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.09.2016 r., do godz. 1500. W przypadku dokumentów aplikacyjnych przesłanych pocztą liczy się data wpływu do sekretariatu Biblioteki. Oferty, które wpłyną do Biblioteki po terminie lub nie będą kompletne, zostaną odrzucone.

Otwarcie ofert i ogłoszenie wyników:
Otwarcie ofert odbędzie się dnia 21.09.2016 r. Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną telefonicznie poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Odrzucone dokumenty aplikacyjne zainteresowany odbiera osobiście w ciągu 5 dni. Nieodebrane dokumenty będą odesłane na adres kandydata.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie BIP Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej przy ul. S. Worcella 25-27, 50-448 Wrocław.
{slider Wyniki naboru}
INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

W DOLNOŚLĄSKIEJ BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ WE WROCŁAWIU
50-448 Wrocław, ul. Worcella 25-27

(nazwa stanowiska pracy)

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Izabela Chruszcz, zamieszkała we Wrocławiu.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Pani Izabela Chruszcz spełnia wymogi formalne i merytoryczne przedstawione w ogłoszeniu o naborze. Wykazała się dobrą znajomością zagadnień dotyczących zakresu zadań przewidzianych na stanowisku specjalisty ds. administracyjnych w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu.

{slider Metryka dokumentu}

Informację wytworzył Barbara Mroczkiewicz
Informację opublikował Administrator Systemu
Data publikacji: 09.09.2016

{/sliders}