logo: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu

Baner Jednostki Oświatowej Samorządu Województwa Dolnosląskiego

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

                logo: IBUK libra

 

               logo: Polona

Nauka za granicą

knowledge 390287 180

EduAbroad Informacje na temat studiów w Anglii, Holandii, Danii oraz Szwecji. Uczelnie i kierunki, zasady rekrutacji, praktyczne informacji dotyczące studiowania w danym kraju.

Erasmus Program dla uczelni, ich studentów i pracowników. Wspiera międzynarodową współpracę szkół wyższych.

Portal Edukacyjny Perspektywy Kompleksowa informacja na temat uczelni zagranicznych, stypendiów oraz projektów międzynarodowych, umożliwiających naukę za granicą.

GFPS - Polska Program stypendialny rekrutujący polskich stypendystów do Niemiec oraz opiekujący się niemieckimi i białoruskimi stypendystami w Polsce. Semestralne stypendia do Niemiec przyznawane są polskim studentom i doktorantom wspólnie przez GFPS-Polska i Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Facebook BibliotekiTwitter Bibliotekiinstagram BibliotekiOdnośnik do Anchor. Podcasty z recenzjami książekyoutube Biblioteki

Współpracujemy:           

 

 

                 logo: Academica   logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich  logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Odnośnik do Nukat

 

© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu