logo: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu

Baner Jednostki Oświatowej Samorządu Województwa Dolnosląskiego

dolnyslask 25lat

 Facebook Biblioteki  Twitter Biblioteki  instagram Biblioteki  Odnośnik do Anchor. Podcasty z recenzjami książek  youtube Biblioteki

logo: WikiEduLinki

 logo WEBowa

 logo: IBUK libra

logo: Polona

knowledge 390287 180

EduAbroad Informacje na temat studiów w Anglii, Holandii, Danii oraz Szwecji. Uczelnie i kierunki, zasady rekrutacji, praktyczne informacji dotyczące studiowania w danym kraju.

Erasmus Program dla uczelni, ich studentów i pracowników. Wspiera międzynarodową współpracę szkół wyższych.

Portal Edukacyjny Perspektywy Kompleksowa informacja na temat uczelni zagranicznych, stypendiów oraz projektów międzynarodowych, umożliwiających naukę za granicą.

GFPS - Polska Program stypendialny rekrutujący polskich stypendystów do Niemiec oraz opiekujący się niemieckimi i białoruskimi stypendystami w Polsce. Semestralne stypendia do Niemiec przyznawane są polskim studentom i doktorantom wspólnie przez GFPS-Polska i Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Współpracujemy:           

 

 

                 logo: Academica   logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich  logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Odnośnik do Nukat

 

 

 

Kontakt

Centrala:
symbol słuchawkaB
71 377 28 01
Czytelnia:
symbol słuchawkaB
71 377 28 04
Wypożyczalnia:
symbol słuchawkaB
71 377 28 03

Dolnośląskie biblioteki pedagogiczne

Biuletyn Informacji Publicznej

epuap logo