logo: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu

Baner Jednostki Oświatowej Samorządu Województwa Dolnosląskiego

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

                logo: IBUK libra

 

               logo: Polona

Angielski dla przedszkolaków

 english 4729683 1920

Źródło grafiki: https://pixabay.com/pl/photos/angielski-klasy-lekcja-klasa-j%C4%99zyk-4729683/

  • Angielski dla dzieci
    Materiały do nauki języka angielskiego dla dzieci na SuperKid.pl. Zawarte słówka z wymową, ułożone tematycznie, bardzo bogaty zestaw ćwiczeń do wydruku, utrwalających poznane słówka angielskie, wierszyki z polskim tłumaczeniem, piosenki, a nawet proste lekcje z zakresu gramatyki angielskiej i trudniejsze teksty dla dzieci bardziej zaawansowanych.
  • Angielski dla dzieci. Pomoc w nauce i nauczaniu
    Serwis Anglomaniacy.pl; zawarte wesole gry i zabawy językowe, piosenki i teksty do nauki online, a także darmowe materiały do wydrukowania. W nauce dzieciom towarzyszą sympatyczne stworki, które pomogą zaprzyjaźnić się z angielskimi słówkami, zwrotami i podstawami gramatyki. 
  • Memo i przedszkolaki - język angielski dla przedszkolaków
    To nowatorski kurs do nauki języka angielskiego dla dzieci przedszkolnych. To pierwszy na rynku kurs z filmem animowanym, w którym „wirtualna” nauczycielka prowadzi zajęcia językowe dla najmłodszych. W nauce angielskiego przedszkolakom towarzyszy też sympatyczny smok Memo, który wraz z grupą przyjaciół, przy pomocy piosenek, wierszyków, gier i zabaw stara się uczynić proces przyswajania języka obcego atrakcyjnym, ciekawym i wciągającym.

 

Facebook BibliotekiTwitter Bibliotekiinstagram BibliotekiOdnośnik do Anchor. Podcasty z recenzjami książekyoutube Biblioteki

Współpracujemy:           

 

 

                 logo: Academica   logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich  logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Odnośnik do Nukat

 

© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu