logo: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu

Baner Jednostki Oświatowej Samorządu Województwa Dolnosląskiego

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

                logo: IBUK libra

 

               logo: Polona

Na półce biblioterapeuty

Na półce biblioterapeuty to biblioteczny projekt rekomendujący w formie podkastu wybrane publikacje biblioterapeutyczne. 

To zaproszenie dla nauczycieli bibliotekarzy i pedagogów, którzy poszukują książek przydatnych w biblioterapii. Propozycje tutaj umieszczone mogą okazać się pomocne dla nauczycieli, którzy chcą znaleźć lekturę na dany problem nurtujący uczniów. Albo gdy zechcą Państwo po prostu polecić ciekawą książkę swoim uczniom.

Nasze propozycje: 

  • Jesień liścia Jasia, autor Leo Buscaglia: przepiękna opowieść o życiu, przemijaniu i śmierci. Dla każdego, kto nie wie jak rozmawiać z dziećmi o tym trudnym temacie.

 

Wkrótce nowe odcinki - zapraszamy.

Facebook BibliotekiTwitter Bibliotekiinstagram BibliotekiOdnośnik do Anchor. Podcasty z recenzjami książekyoutube Biblioteki

Współpracujemy:           

 

 

                 logo: Academica   logo: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich  logo: Dolnośląska Biblioteka Cyfrowa  logo: Instyt Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego  logo: Dolnośląskie Towarzystwo Regionalne   logo: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży   Odnośnik do Nukat

 

© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu