Logo biblioteki w Jeleniej Górze

Baner Jednostki Oświatowej Samoreządu Województwa Dolnosląskiego

 facebook50 3 BIP6

 

                logo: WikiEduLinki

 

                logo WEBowa

 

                logo: IBUK libra

 

               logo: Polona

  • Biblioteka pedagogiczna w jeleniej Górze - wypożyczalnia

  • Biblioteka pedagogiczna w jeleniej Górze - czasopisma

  • Biblioteka pedagogiczna w jeleniej Górze - ibuk

  • Biblioteka pedagogiczna w jeleniej Górze - książki

  • Biblioteka pedagogiczna w jeleniej Górze - lektury

IBUK Libra 2021

Plakat prostokątny w pionie: od góry na białym tle napis: IBUK Libra i logo; niżej tekst: Nowa odsłona wirtualnej czytelni. Zasada 24/7 wciąż obowiązuje. Ponadto wiele nowych udogodnień i nowy wygląd; na dole na błękitnym pasku napis: Więcej możliwości, skorzystajNowy IBUK Libra
Już dziś każdy czytelnik może zobaczyć, jak zmieniła się czytelnia online IBUK Libra. Wciąż na platformie można czytać całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wydawnictwo Naukowe PWN potwierdza, że serwis po serii testów, w których brali udział także bibliotekarze, jest gotowy. Zmienia się również wygląd.
Każdy odwiedzający platformę zostanie zapytany o to, czy potrzebuje więcej informacji, czy chce zacząć korzystać. Pojawiają się nowe karty użytkownika. Warto założyć konto w IBUKU Librze, aby cieszyć się w pełni wszystkimi funkcjonalnościami.
Po zalogowaniu będziemy mogli:
  • zobaczyć cztery ostatnio czytane książki + książkę miesiąca od PWN;
  • zobaczyć wszystkie „książki w moich bibliotekach”, bez potrzeby przełączania się między bibliotekami – opcja dla osób, które korzystają z zasobów dwóch lub większej liczby bibliotek;
  • korzystać z karty „moja półka” czyli dodawać do niej wybrane tytuły, czytać czy kopiować opis bibliograficzny do pracy, bez przechodzenia do wirtualnej półki myIBUK;
  • przeszukiwać cały zasób IBUKA Libry w karcie „wszystkie książki”, gdzie znajduje się 47 000 tytułów, proponować rozszerzenie zasobu lub znaleźć najbliższą e-czytelnię, w której poszukiwany tytuł jest dostępny.

To wciąż nie wszystko. Więcej informacji nt. platformy i jej funkcjonalności w social mediach: https://facebook.com/PWNNauka >

Zapraszamy do nowej odsłony IBUKA Libry - adres strony: https://libra.ibuk.pl/ksiazki

W naszych zasobach:

Umowa na korzystanie z wirtualnej czytelni IBUK libra została przedłużona na kolejne 12 miesięcy - do 22 lutego 2022 r. Obecnie mamy wykupiony dostęp do 442 tytułów. Prócz tego możemy korzystać z 1620 publikacji bezpłatnych. Tak, więc cały zasób zgromadzony pod nazwą DOLNOŚLĄSKIE BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNE liczy 2062 tytuły. Konta użytkowników nie wygasają, kody PIN nie tracą ważności.

Jesteś naszym czytelnikiem, a nie odebrałeś jeszcze pinu do naszego zasobu w IBUK Libra? Koniecznie napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - prześlemy go mailem.

Jeśli swój kod pobrałeś... ale gdzieś się zgubił i nie zdążyłeś go aktywować, też napisz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - każdy kod zapisujemy i możemy Ci go przypomnieć.

Zachęcamy do zaglądania do wirtualnej czytelni.

Katalog IBUK LIbra


© 2018 Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu